Nuttige adressen

De Doc Huisartsen

Boomsluiterskade 299 2511 VJ Den Haag

070 – 382 47 77 info@dedoc.nl

Apotheek De Volharding

Boomsluiterskade 299
2511 VJ Den Haag

070 315 3636

Kindcentrum O3

Directeur J.A. Verhoeff

Zaanstraat 25 (Hoofdgebouw)
2515 TM Den Haag

070 820 01 82
info@kindcentrumo3.nl

Politie, geen spoed

0900 – 8844 

Spoed Politie, brandweer, ambulance

112

Wijkagenten

Bas Bommezijn: bas.bommezijn@politie.nl

Klachten/schade-meldingen in de openbare ruimte

tel. 14070 of www.denhaag.nl

of via MyCleanCity.app

Dichtsbijzijnde dierenarts

Dierenartsenpraktijk Bezuidenhout

Theresiastraat 430, 2593 BB Den Haag

070 383 5205

Wijkagenten Spuikwartier

George Middag george.middag@politie.nl

Wijkverpleegkundige

Marije Berkel

06 8201 0107 di-do-vr

Buurtkerk Havenlicht

www.havenlicht.nl

Elke 2e en 4e zondag van de maand 11:30-13:00

Zaanstraat 25

Buurtpreventieteam

bpt-rivierenbuurt@live.nl

Buurtsportcoach

David van Wilgenburg

0611129126

david@buurtsport­­coachdenhaag.nl

Spreekuren arbeidsmigranten Den Haag

Ben je Europese migrant in Den Haag en heb je een vraag: waar kan ik naar toe?
Voor alle vragen rondom wonen, werken, gezondheid, scholing, taal leren of leven in onze stad, kan je bij ons terecht. We denken graag met je mee.

Stel uw vraag door een e-mail te sturen naar idhem@xtra.nl of bel (070) 365 81 83:

  • maandag van 19.00 tot 21.00 uur (Bulgaarse informatielijn)
  • dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur (Oekraïense en Russische informatielijn)
  • woensdag van 19.00 tot 21.00 uur (Poolse informatielijn)
  • donderdag van 19.00 tot 21.00 uur (Hongaarse informatielijn)

Wijkz Welzijn

070 205 20 00

jeugdwerk

Alissa Ramaker,    a.ramaker@wijkz.nl, Tommy Frensch t.french@wijkz.nl

jongerenwerk

Erik Vergeest, e.vergeest@wijkz.nl

ouderenconsulent

Sanja Perquin, s.perquin@wijkz.nl

opbouwwerk

Rivierenbuurt/Spuikwartier: Marlijn Groen, m.groen@wijkz.nl

 

Repair café Den Haag

Heeft u een kapot apparaat en denkt u dat het gerepareerd kan worden. Meld u bij repaircafe.denhaag@gmail.com of kijk op https://www.repaircafedenhaag.nl

Kapotte apparaten

Is het apparaat echt stuk, breng het dan naar Plutostraat 1, 2516 AL Den Haag.

Maandag t/m zaterdag van 8:30 tot 17:00